پر بازدیدها

آخرین وضعیت پرونده کیخسروی و شعله‌سعدی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۳

خبرگزاری ایرنا: پرونده آرش کیخسروی و قاسم شعله سعدی دو وکیل دادگستری که هر کدام به ۶ سال حبس محکوم شدند، برای رسیدگی در مرحله تجدیدنظر به شعبه ۳۴دادگاه تجدیدنظر استان تهران ارجاع شد. محمدحسین آقاسی وکیل مدافع قاسم شعله سعدی با اعلام این خبر گفت که هنوز شعبه ۳۴ دادگاه تجدیدنظر استان تهران زمان […]خبرگزاری ایرنا: پرونده آرش کیخسروی و قاسم شعله سعدی دو وکیل دادگستری که هر کدام به ۶ سال حبس محکوم شدند، برای رسیدگی در مرحله تجدیدنظر به شعبه ۳۴دادگاه تجدیدنظر استان تهران ارجاع شد.

محمدحسین آقاسی وکیل مدافع قاسم شعله سعدی با اعلام این خبر گفت که هنوز شعبه ۳۴ دادگاه تجدیدنظر استان تهران زمان رسیدگی به پرونده شعله‌سعدی و کیخسروی را تعیین نکرده است.

آرش کیخسروی و قاسم شعله سعدی دو وکیل دادگستری هستند که ۲۷ مرداد امسال به خاطر تجمع در مقابل مجلس شورای اسلامی دستگیر و بازداشت شدند و برای آنها پرونده قضایی تشکیل شد.

شعله‌سعدی و کیخسروی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی محاکمه و به اتهام اجتماع و تبانی علیه امنیت ملی به پنج سال و بابت اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام به یکسال حبس محکوم شدند که طبق قانون در صورت قطعیت، اشد مجازات یعنی پنج سال حبس اجرا می شود.

شعله‌سعدی و کیخسروی با قرار وثیقه بیرون از زندان هستند. Source link

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of