پر بازدیدها

زلاتان: هر تیمی پیروز شود من برنده‌ام!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۳

ورزش سه: امشب دو تیم پاری سن ژرمن و منچستریونایتد در شرایطی در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان به مصاف هم می روند که زلاتان سابقه درخشش با لباس هر دو تیم را در کارنامه دارد و انگار برایش فرقی نمی کند چه تیمی به دور بعدی صعود کند. زلاتان گفت: “پاری سن ژرمن در […]


ورزش سه: امشب دو تیم پاری سن ژرمن و منچستریونایتد در شرایطی در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان به مصاف هم می روند که زلاتان سابقه درخشش با لباس هر دو تیم را در کارنامه دارد و انگار برایش فرقی نمی کند چه تیمی به دور بعدی صعود کند.

زلاتان: هر تیمی پیروز شود من برنده‌ام!

زلاتان گفت: “پاری سن ژرمن در حال حاضر باید با تیمی بازی کند که در بهترین مقطع خود قرار دارد و در چنین شرایطی ممکن است هر اتفاقی برای رقبای این تیم رخ دهد.

اگر مدتی قبل از من سوال می کردید پاسخ من در مورد تیم صعود کننده، پاری سن ژرمن بود اما حالا پیش بینی نتیجه این دیدار دشوار شده است. اما در نهایت فکر می کنم پاری سن ژرمن با توجه به ترکیب باکیفیتی که در اختیار دارد به دور بعدی راه خواهد یافت.

البته از بین پاری سن ژرمن و منچستریونایتد هر تیمی صعود کند من راضی هستم و همچنان در دور بعدی لیگ قهرمانان تیم خواهم داشت؛ پس هر یک از این دو تیم صعود کنند برای من مشکلی ندارد.”Source link

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of